All Names Sportsmen A-Z

All those mentioned here have been portrayed, either dressed or nude or both.

Lijst met namen van sporters die een Olympische sport beoefenen en waarvan fotos beschikbaar zijn.
Sommige daarvan zijn op deze webpage te zien.

Gesorteerd op naam tot 1996
Gesorteerd op naam vanaf 1997


Sorted by name untill 1996

A B C D E F G H I J K L M
N O P Q R S T U V W X Y Z

A

SPORT

Abbing, Han volleyball
Achterkamp, Arjan athletics
Ax, Patrick football

B

SPORT

Berger, Berthold athletics
Berger, Martin athletics
Bertram, Rob hockey
Blanken, Maarten speedskating
Bodewes, Robert speedskating
Bombarda, Mariano football
Bosker, Ronald speedskating
Boutiette, K.C. speedskating
Bouwman, Erik speedskating
Bozjev, Oleg speedskating

D

SPORT

Dijk van, Henk volleyball
Doesburg, Michel football
Dong van der, Cees icehockey
Drent, Martin football

E

SPORT

Engels, Allard cycling

F

SPORT

Falkena, Jan Roelof speedskating
Faydherbe, Patrick basketball

G

SPORT

Garajev, Ildar speedskating
Guliaev, Nicolai speedskating

H

SPORT

Haandel van, Bram swimming
Hessels, Olivier waterball
Hoeijmans, Tim swimming
Hoogenband van den, Pieter swimming
Huitema, Lammert speedskating

J

SPORT

Jakobs, Gert cycling
Joosten, Joost volleyball

K

SPORT

Kemkers, Gerard speedskating
Kersten, Patrick handball
Kleveringa, Mischa triathlon
Kluin, Emiel speedskating
Koeman, Erwin football
Kolk van der, Rik waterball
Koning, Peter basketball
Korotkov, Konstantin speedskating
Kruijf de, Edwin football
Kuipers, Frans speedskating

L

SPORT

Lodewijks, Patrick football
Luycx, Ralf waterball

M

SPORT

Mac Andrew, Armand football
Marreiros, d'Oliveira de Fausto speedskating
Meer van der, Harry waterball
Meulen van der, Bert football
Miller, Dennis icehockey
Miller, Jerry icehockey
Mozin, Alexander skating

N

SPORT

Nyhoving, Rick waterball

O

SPORT

Oldenziel, Stefan waterball
Opten, Wim surfing

P

SPORT

Post, Egbert speedskating

R

SPORT

Radke, Jaromir speedskating
Ree van, Arnold volleyball
Roode, Marcel football
Rooy de, Mark volleyball

S

SPORT

Schablitzky, Roland biathlon
Selk, Alexander gymnastics
Selk, Christian gymnastics
Sion, Romano football
Slotegraaf, Dennis boxing
Stiekema, Huub speedskating
Szafranski, Artur speedskating

T

SPORT

Tamburrino, Dave speedskating
Tammenga, Jan tabletennis
Tapilatu, Stephen tae kwon do
Tuinstra, Dave basketball

U

SPORT

Uri, Eelco waterball

V

SPORT

Veen van de, Bert speedskating
Veenhof, Jan football
Veens, Mark swimming
Velde van, Gerard speedskating
Vrieling, Jur equestrian

W

SPORT

Wagena, Edwin athletics
Weerd de, Roel waterball
Wolf de, Wim athletics

Z

SPORT

Zessen van, Dennis handball
Zessen van, Raymond handball
Zijden van der, Mark swimming
Zuurman, Bert football
Zygmunt, Pawel speedskating


A B C D E F G H I J K L M
N O P Q R S T U V W X Y Z

A

SPORT

Al, Thijs cycling
Aling, Ard cycling
Alten, Wietse van (2004) archery
Altena, Bob athletics
Ananias, Hildo hockey

B

SPORT

Baas, Wietse bobsleigh
Baker, Henrik athletics
Bakker, Niels swimming
Balkom van, Patrick athletics
Barkhuis, Ard waterball
Barla, Peter volleyball
Bartoli, Michele cycling
Basso, Ivan cycling
Beck, Germain football
Beck, Timothy athletics
Bekker, Tim tennis
Bele, Oliver hockey
Belli, Vladimir cycling
Bennema, Bart athletics
Bentum, Jos athletics
Berg van de, Stefan cycling
Berg van den, Pim cycling
Bergstra, Tjalling football
Berkhouwer, Piet waterball
Beulenkamp, Jelmer speedskating
Beumer, Roger volleyball
Blij van der, Freek hockey
Blink, Rogier Rowing
Boer de, Marcel waterball
Boersma, Thijs handball
Bogaerts, Johan wrestling
Bonthuis, Harry waterball
Boon, Bart volleyball
Bos, Jan speedskating
Bos, Sjaak judo
Bos, Theo Cycling
Bosi, Matteo volleyball
   
Brandsma, Sybren Bobsleigh
Bringmans, Bart volleyball
Broekhuizen, Alwin athletics
Broere, Mark volleyball
Buist, Erwin swimming
Buiten, Olaf volleyball

C

SPORT

Cadete, Nuno volleyball
Calker van, Edwin athletics
Canale, Pino football
Carpenter, Kip speedskating
Coppoolse, Robin (2004) aquatics
Creemers, Tijs (2003) badminton
Cvetkov, Ivan football

D

SPORT

Dahl, Jorn Stian bobsleigh
Datthijn, Marcel volleyball
Deicmans, Guntars swimming
Dekker, Thomas cycling
Dellen van, Ard volleyball
Derksen, Dirk Jan football
Detz, Hendrik (2004) Shorttrack
Di Carli, Marco aquatics
Dijk van, Anton volleyball
Dijk van, Dominique football
Dijk van, Gregoor football
Dijkman, Jeroen judo
Dijkman, Martijn fencing
Dobree, Joey cycling (ATB)
Dool van den, Frank athletics
Driesen, Steffen swimming
Dubbelboer, Michel waterball
Duis ten, Martijn volleyball
Dutman, Gert-Jan swimming

E

SPORT

Ebbinge, Arjan football
Edmond, Ian swimming
Eefting, Anko swimming
Eggenkamp, Gerritjan rowing
Eikelboom, Marten (2004) hockey
Engelen, Frank cycling
Es van der, Egbert volleyball

F

SPORT

Falk, Sebastian (Sweden, 2004) skating
Ferweda, Arjan Tim volleyball
Folkerts, Arjen speedskating
Folkertsma, Remco swimming
Fransen, Richard volleyball
Frieling, Klaas-Pieter volleyball

G

SPORT

Gabriëls, Jan-Willem rowing
Gazendam, Marnix hockey
Gelder, Yuri van (2004) gymnastics
Giannini, Andrea ahtletics
Giling, Bas (2005) Cycling
Glas, Arend bobsleigh
Gommans, Mark cycling (ATB)
Goor van de, Bas volleyball
Goor van de, Mike volleyball
Gorre, Dean football
Grabsch, Ralf cycling
   
Grimaldi de, HRH Albert bobsleigh
Groote de, Arne speedskating
Guerini, Giuseppe cycling

H

SPORT

Haakman, Eddy athletics
Haan de, Folkert cycling
Haan de, Jan-Willem athletics
Haan de, Rory Bob swimming
Haan de, Rudy Ted swimming
Haddering, Harbrandt decathlon
Hagen, Julien athletics
Hamminga, Roan football
Hasseld van, R volleyball
Heerlien, Onno athletics
Heeswijk, Max van Cycling
Helmantel, Adriaan cycling
Heuvel, Arafath football
Hickman, James swimming
Hoffman, Tristan cycling
Holst, Ewout swimming
Holtman, Alert judo
Holwerda, Marijn swimming
Hoogervorst, Danny hockey
Hooi, Jaro volleyball
Hoop de, Martin handball
Horst ter, Maarten athletics
Horstink, Robert volleyball
Hove ten, Martin speedskating
Huisjes, Marcel volleyball
Huiskamp, Jorn Beachvolleyball
Huizinga, Mark judo
Hunting, Jasper tennis
Huurman, Bas hockey

I

SPORT

Ivanic, Ziga icehockey

J

SPORT

Jacobs, Roel surfing
Jager, Henk athletics
Jakovlew, Sergei cycling
Jindrich, Sild bobsleigh
Jong de, Stef football
Jorna, Gerben swimming
Juffermans, Cees speedskating(sht)

K

SPORT

Kalken van, Patrick judo
Kalker, Dennis speedskating
Kasemier, Jerzy (2004) triathlon
Kattestaart, Paul badminton
Keizer, Joris swimming
Kemperman, Maarten cycling (ATB)
Kemperman, Sander volleyball
Kempkens, Bram athletics
Kenkhuis, Johan (1999, 2004) swimming
Kersten, Patrick handball
Kezman, Mateja football
Kil, Pelle cycling
Klaver, Maarten athletics
Kleine, Piet speedskating
Klok, Henrian volleyball
Klok, Marko volleyball
Klompe, Tieme football
Klungel, Johan bobsleigh
Koers, Marko (2004) athletics
Kooistra, Joost volleyball
Kooistra, Wytze (2004) volleyball
Kopmels, Hans cycling
Kopp, David cycling
Korving, Robin athletics
Koster, Aiko volleyball
Kroes, Rob swimming
Kroon, Karsten cycling
Kruchten, Michel van (2005) atletics
Kruchten, Mike van (2005) atletics
Kruiswijk, Arnold (2004) Football
Kuiper, Roland cycling (ATB)
Kunstman, Gerben waterball
Kunstman, Jeroen handball
Kuper, Benjan fencing

L

SPORT

Laak ter, Rutger speedskating
Lang van, Raphaël basketball
Licht, Dennis (2005) atletics
Leenders, Mark volleyball
Leerink, Wouter hockey
Liefers, Gert-jan athletics
Lingen van, Tim hockey
Lippold, Manfred waterball
Livingston, Ken cycling
Lochtenbergh, Michiel handball
Lohuizen van, Rik waterball
Lucassen, Martijn rowing
Luikens, Frank cycling
Luinge, Martin athletics

M

SPORT

Maan, Joram volleyball
Maar, Marc de (2004) cycling
Marrama Esteve, Alberto football
Mast, Matthijs beachvolleyball
Matien, Alexander volleyball
Mees, Victor wrestling
Meeuwisse, Peter athletics
Meijer, Jarno (2004) speedskating
Meintjes, Pierre atletics
Mertens, Ralf swimming
Meulenbroek, Robert swimming
Moffa, Stefano volleyball
Mooibroek, Martijn football
Mulder, Hendrik (2004) hockey
Mulder, Jan cycling
Mulder, Richard waterball

N

SPORT

N’dri, Eric athletics
Nakken, Arjen waterball
Nevland, Erik Football
Niemer, Wilko football
Nocentini, Rinaldo cycling
Nummerdor, Reinder volleyball
Nijenhuis, Beorn speedskating

O

SPORT

Okken, Arnoud athletics
Oldenziel, Weite equestrian
Oltrop, Alexander speedskating
Oolders, Jens fencing
Oolders, Mark fencing
Oosterveen, Martijn judo
Oosting, Jeroen waterball
Oosting, Johan volleyball
Ootjers, Jorg athletics
Ootjers, Sven athletics
Ottenhof, Lino bobsleigh
Otterman, Arno tennis
Oud, Sam (2004) canoe

P

SPORT

Patijn, Pieter hockey
Peeters, Frank (2004) 400m Hurdless
Pettacchi, Allessandro cycling
Poliakov, Anatoli swimming
Popken, Robert (2005) atletics
Pranger, Gertjan speedskating
Prins, Abel waterball
Prins, Mark volleyball
Pronk, Jeroen football

R

SPORT

Rademaker, Richard volleyball
Rademaker, Roland volleyball
Ree van de, Erwin swimming
Reijnhout, Onno cycling (ATB)
Rijst, Ralf van der speedskating
Rink, Guido handball
Ritsema, Jeroen athletics
Ronnes, Bram (2004) Beachvolleyball
Rood, Menno athletics
Roos de, Roelof cycling (ATB)
Roossien, Wilfred waterball
Ros, Tjeerd volleyball
Rosendaal, Jack athletics
Rosing, Bernhard volleyball
Rouwelaar Ten, Jelle football
Rupprath, Thomas swimming

S

SPORT

Schimmel, Vincent handball
Schoonus, Corne volleyball
Schröder, Erik swimming
Sedoc, Gregory athletics
Sedoc, Randy athletics
Simao de Souza, Marcio athletics
Simoni, Gilberto cycling
Sluis, Wouter rowing
Smeets, Stef gymnastics
Smilde, Kris volleyball
Smith, Rutger athletics
Snider, Scott basketball
Solinger, Ringer speedskating
Solinger, Siebrand speedskating
Solinger, Yuri speedskating
Som, Bram (2001/2004) athletics
Souari, Jean-Pierre football
Steen van, Ron volleyball
Steringa, Edwin judo
Stouwe van der, Vincent volleyball
Stuer, Filip wrestling

T

SPORT

Tabacznik, Ziggy judo
Tamminga, Bastiaan swimming
Tamminga, Christian (2004) athletics
Tamminga, Ewoud swimming
Tapken, Benny athletics
Tarel van, Peter volleyball
Tholen, Gert cycling (ATB)
Thomas, Donnell basketball
Thomas, Michael basketball
Tilburg, Dennis athletics
Tsuchie, Hiroyasu athletics
Tuinstra, Meindert Jan waterball

U

SPORT

Ulrich, Jan cycling
Uneken, Peter football
Ungerer, Martijn athletics
Ustynowicz, Maciej skating

V

SPORT

Valkengoed, Thijs swimming
Vast, Jos cycling
Veens, Mark (2004) swimming
Veenstra, Bonne (2004) volleyball
Veldman, Joost swimming
Velo, Marco cycling
Verheyen, Kris wrestling
Verlaan, Stefan (2005) skating
Vicomanni, Giovanni volleyball
Villafuerte, Alan gymnastics
Visser, Frank athletics
Visser, Ronald waterball
Volkmuth, Oliver athletics
Vos, Bob hockey
Vriend, Rudy cycling
Vries, Sybolt Olle de rowing
Vries, Reinder de surfing
Vroemen, Simon athletics

W

SPORT

Waard, Jaap Jan de tennis
Wagemaker, Frank jr. cycling
Wareman, Hayo skiing
Warners, Chiel athletics
Was, Artur skating
Wennemars, Erben speedskating
Westen van der, Marcel athletics
Wienke, Simon cycling
Wierda, Andreas (2004) speedskating
Wieringa, Evert football
Wildt de, Piet rowing
Wit de, Eric fencing

Z

SPORT

Zabel, Erik cycling
Zandstra, Eddy waterball
Zandstra, Ronald cycling (ATB)
Zanette, Denis cycling
Zastrow, Mitja swimming
Zivkovic, Vuk football
Zonderland, Epke gymnastics
Zonderland, Herre gymnastics
Zonderland, Johan gymnastics
Zuijdweg, Martijn swimming
Zwartsenburg, Floris volleyball